”Дзвіночок”, Литвинівка
Жашківський район, Черкаська область

Матеріально-технічне забезпечення.

    Приміщення ЗДО є власністю Жашківської міської ради. 

  Приміщення закладу дошкільної освіти  відповідають санітарним нормам і правилам, установленим Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством освіти і науки України, вимогам правил пожежної безпеки, охорони праці, відповідно до чинного законодавства. Стан освітлення та опалювальної системи відповідає нормам, основні гігієнічні вимоги до штучного освітлення  виконуються, що запротокольовано висновками лабораторного центру.

  Матеріально-технічне забезпечення задовільне. В достатній кількості посуду, постільної білизни, меблі та обладнання відповідають віковим особливостям дітей. Щороку у приміщеннях проводиться косметичний ремонт.  Група забезпечена ігровим і дидактичним матеріалом. Працівники закладу приділяють увагу поповненню та поновленню розвивального середовища, естетичному оформленню приміщень. В групі створені умови для комфортного перебування дітей протягом дня, розвитку здібностей і нахилів, забезпечення рухової активності.

  Ігровий майданчик утримується у чистоті і порядку, обладнання пофарбоване.

  В закладі дошкільної освіти створена достатня матеріальна база для організації харчування дітей. Харчоблок  забезпечений   проточною холодною водою і гарячою водою, встановлено очисну систему води. На даний час використовуємо воду для пиття і організації харчування, яка відповідає усім санітарним вимогам.  Працівники забезпечені санітарним одягом, який змінюється при забрудненні. Все обладнання, що використовується для зберігання та приготування продуктів харчування відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

  Харчоблок обладнаний і оснащений:

- технологічним обладнанням (електричною плитою, духовою шафою,

  м’ясорубками, столами для обробки продуктів харчування,  стелажами).

  Виробничі столи мають  маркування – окремо для сирої і готової продукції .

- холодним обладнанням (холодильником побутовим) з термометром для контролю температурного режиму під час збереження продуктів  харчування.

- посудом різного розміру і призначення.

- інвентарем( наборами дощечок, виготовлених з твердих порід дерева, з гладкою поверхнею, ножами, що марковані відповідно до призначення).

   У зв язку із браком приміщення відсутній медичний кабінет і ізолятор. Але заклад забезпечений необхідним медичним обладнанням і аптечка першої невідкладної допомоги укомплектована на 100%.

Логін: *

Пароль: *